شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

باوفا: نتایج فرنگی‌کاران پنج وزن نخست راضی‌کننده بود


حمید باوفا در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر از اسلواکی گفت: خوشبختانه بچه های ما در پنج وزن نخست رقابتهای جهانی، کشتی های خوبی گرفتند و ما در سه وزن ۵۵ ، ۸۷ و ۱۳۰ به فینال رسیدیم. ضمن اینکه در وزن  ۶۳ کیلوگرم نیز یک نمایند در شانس مجدد داریم.

وی افزود: امیدوارم با تا توجه به کشتی‌هایی که از بچه ها شاهد بودیم بتوانیم در دیدارهای فینال نتیجه لازم را بگیریم و صاحب مدال طلا شویم. ضمن اینکه عملکرد این ملی پوشان می تواند به روند نفراتی که در ادامه مسابقات به میدان می روند هم کمک شایانی خواهد داشت. 

سرمربی تیم کشتی فرنگی جوانان در پایان گفت: امیدوارم ملی پوشان جوان با همین روحیه و انگیزه تا پایان رقابتهای جهانی به میدان بروند و بتوانیم در نهایت از عنوان قهرمانی سال گذشته جهان دفاع کنیم.

رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان از روز گذشته ددر شهر ترنوا کشور اسلواکی آغاز شد. در پایان مسابقات مقدماتی پنج وزن نخست  این رقابت ها، پویا ناصر پور در وزن ۵۵ کیلوگرم، محمدهادی ساروی در وزن ۸۷ کیلوگرم و امین میرزازاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و بهرام معروف خانی در وزن ۶۳ کیلوگرم نیز در گروه بازنده ها حضور دارد.

مسابقات شانس مجدد، رده بندی و فینال فرنگی کاران پنج وزن نخست امروز سه شنبه برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *