دوشنبه , ۲۲ مهر ۱۳۹۸

باوفا: به این کشتی‌گیران افتخار می‌کنم/ باید در جهانی هم بدرخشیم


به گزارش “ورزش تایمز”، حمید باوفا صبح امروز پس از قهرمانی زودهنگام شاگردانش در رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا که در تایلند در حال برگزاری است گفت: ما طی دو روز توانستیم نتایج بسیار خوبی را در این دوره از رقابتها کسب کنیم. ما در مجموع ۸ فینالیست داشتیم و دیروز سه طلا و یک نقره گرفتیم و امروز هم چهار فینالیست و یک نماینده در دیدار رده بندی داریم.

وی تصریح کرد: من به بچه های این تیم افتخار می کنم چراکه طی این دو روز از دل و جان مایه گذاشتند تا بهترین نتایج را کسب کنند. به عنوان سرمربی این تیم از اینکه در کنار این بچه ها هستم افتخار می کنم. ضمن اینکه باید از یکایک همکارانم در کادر فنی هم تشکر و قدردانی کنم که این موفقیت نتیجه زحمات و توان بالای آنهاست.

سرمربی تیم کشتی فرنگی جوانان ایران در پایان گفت: امیدوارم بتوانیم با همین روند موفق و رو به جلو در رقابتهای جهانی امسال ظاهر شویم و نتایج خوبی را در این آوردگاه بزرگ بدست آوریم.

رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا از دیروز در تایلند آغاز شده که تیم ایران با توجه به کسب ۳ مدال طلا و یک مدال نقره در روز نخست و حضور ۴ نماینده در فینال و یک کشتی‌گیر در دیدار رده بندی به عنوان قهرمان زودهنگام این دوره از مسابقات معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *