جمعه , ۳ اسفند ۱۳۹۷

بازگشت شاگردان خادم به اردو و پایان تمرین فرنگی‌کاران


به گزارش “ورزش تایمز”، خانه کشتی تهران روزهای شلوغ و پر رفت و آمدی را سپری می کند. آزاد و فرنگی‌کاران ملی پوش کشورمان در حال گذراندن آخرین مراحل تمرینات خود هستند تا با حداکثر آمادگی روحی و جسمی راهی بازیهای آسیایی جاکارتا شوند.

در همین راستا اردوی تیم ملی کشتی فرنگی با سرمربیگری علی اشکانی فردا پنجشنبه به پایان می‌رسد و آخرین اردوی ملی پوشان برای حضور در بازی های آسیایی نیز قرار است از روز ۱۶ مردادماه آغاز شود. اعضای تیم ملی کشتی فرنگی که از ماهها قبل خود را برای حضور در بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا آماده می کنند صبح امروز تمرین کشتی را در دستور کار داشتند و فردا نیز  تمرینات خود را در این مرحله از اردو پایان می دهند.

البته فرنگی کاران پس از ۵ روز استراحت مرحله آخر  اردوی تمرینات خود برای حضور در بازی های آسیایی را استارت می زنند.

از سوی دیگر اعضای تیم ملی کشتی آزاد نیز مرحله پایانی اردوی خود برای حضور در بازی های آسیایی را زیر نظر رسول خادم از امروز (چهارشنبه) آغاز می کنند و تا زمان اعزام به این مسابقات به تمرینات خود طبق برنامه ریزی کادر فنی ادامه خواهند داد.

رقابت های کشتی بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا اندونزی روزهای ۲۸ تا ۳۱ مردادماه برگزار می شود که برنامه این مسابقات به شرح زیر است:

مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۴، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد روز ۲۸ مرداد و رقابت های وزن ۱۲۵ کیلوگرم روز ۲۹ مردادماه انجام خواهد شد.

رقابت های کشتی فرنگی نیز با مسابقات اوزان ۶۰ و ۶۷ کیلوگرم در روز ۳۰ مردادماه آغاز و مسابقات اوزان ۷۷، ۸۷، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم نیز روز ۳۱ مردادماه برگزار می شود.

این مسابقات از ساعت ۱۳ تا ۱۷ و ۱۹ تا ۲۱ به وقت محلی در سالن مرکزی جاکارتا بر روی ۲ تشک برگزار خواهد شد که فاصله سالن تا دهکده بازی ها ۱۵ کیلومتر است.

مراسم وزن کشی این مسابقات ساعت ۹ تا ۱۰:۳۰ صبح به وقت محلی در روز مسابقات و مراسم قرعه کشی ساعت ۱۱ تا ۱۲ صبح به وقت محلی روز قبل از مسابقات انجام خواهد شد.

اختلاف ساعت تهران با جاکارتا ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه است به طوری که ساعت ۱۳ به وقت جاکارتا ۹:۳۰ به وقت تهران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *