یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸

بازوند: ورزشکاران خصلت پهلوانی‌ را در ایام زلزله به نمایش گذاشتند

به گزارش “ورزش تایمز”، هوشنگ بازوند بعدازظهر امروز در مراسم افتتاحیه سی و نهمین دوره رقابت‌های کشتی جام تختی که با حضور وزیر ورزش و جوانان در کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: افتخار می‌کنیم که در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی به مناسبت جام جهان پهلوان تختی میزبان شما هستیم.

وی ضمن خوشامدگویی به ورزشکاران و مهمانان این رقابت‌ها خاطرنشان کرد: استانی که امروز میزبان مسابقات شده مهد قهرمانی و پهلوانی است.

استاندار کرمانشاه افزود: شما ورزشکاران نماد افتخار و ایثار مناطق خودتان هستید و جوانان ما از رفتار و کردار و پهلوانی شما الگو می‌گیرند.

بازوند با اشاره به کمک‌های ورزشکاران در جریان زلزله سال گذشته غرب استان کرمانشاه گفت: ما در ایام زلزله شاهد نمود خصلت پهلوانی شما در امر کمک‌رسانی به مناطق زلزله زده بودیم و لازم می‌دانم صمیمانه از این اقدامات خداپسندانه شما تقدیر و تشکر کنم اگرچه پرچمداری این اقدام توسط وزیر ورزش و جوانان بود که از وی هم سپاس‌گذاریم.

بازوند: ورزشکاران خصلت پهلوانی‌ را در ایام زلزله به نمایش گذاشتند

رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی از صبح امروز با برگزاری دور مقدماتی این رقابت‌ها آغاز شد و فینال این مسابقات نیز فردا بعد از ظهر در ورزشگاه امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

از نکات جالب این رقابت‌ها م‌توان به حضور و استقبال تماشاچیان کشتی‌دوست کرمانشاهی اشاره کرد که از لحظات اولیه صبح امروز برای تماشای این رقابت‌ها در ورزشگاه امام حضور دارند و ورزشکاران را تشویق می‌کنند.

در این دوره از رقابت‌ها ۹ تیم خارجی با کشتی‌گیران مطرح  سرشناس خود حضور دارند؛ همچنین ۱۲ کشتی‌گیر از کرمانشاه میزبان با دو مربی نیز در این مسابقات با سایر تیم‌ها رقابت می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *