یکشنبه , ۳ مرداد ۱۴۰۰

اولتیماتوم سازمان لیگ کشتی به باشگاه‌های بدهکار


به گزارش “ورزش تایمز”، هفته گذشته مسئولان سازمان لیگ کشتی نشست ویژه را با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی کرد تا همچون ادوار گذشته برنامه‌های ویژه ای را برای آغاز لیگ تدوین و نهایی کنند.

بر این اساس مقرر شد رقابتهای لیگ برتر امسال بلافاصله بعد از مسابقات جهانی ۲۰۲۱ نروژ آغاز شود. مسابقات کشتی قهرمانی جهان در دو بخش آزاد و فرنگی طی روزهای ۱۰ تا ۱۸ مهرماه به میزبانی شهر اسلو پایتخت نروژ برگزار خواهد شد که بدین ترتیب با توجه به برنامه‌های سازمان لیگ باید از اواخر مهرماه نیز منتظر آغاز پیکارهای لیگ برتر کشتی باشیم.

هر چند سازمان لیگ در نظر دارد پس از تهیه آیین نامه برگزاری لیگ برتر کشتی در سال ۱۴۰۰ نسبت به اعلام زمان دقیق آن اقدام کند، اما گفته می‌شود در صورتی که تیمی شاکی داشته باشد تا زمان تسویه و برطرف کردن مشکل حق شرکت در لیگ را نخواهد داشت. در نتیجه باشگاه‌های بدهکار که همچنان از فصل قبل، درگیر تسویه حساب با کشتی‌گیران و مربیان هستند، برای هر اقدامی جهت حضور در لیگ امسال، باید تکلیف مطالبات مذکور را روشن کنند.

به گزارش “ورزش تایمز”، طبق اعلام مسئولان سازمان لیگ کشتی، روزهای ۱۹ تیر تا ۹ مردادماه زمان اعلام آمادگی تیم‌ها در لیگ برتر سال ۱۴۰۰ خواهد بود که تیم‌ها می‌توانند از ۲۰ تا ۳۱ مردادماه نیز نسبت به عقد قرارداد با ورزشکاران و مربیان اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *