چهارشنبه , ۶ اسفند ۱۳۹۹

انتقاد شدید رئیس فدراسیون کشتی از استاندار و مدیرکل ورزش لرستان


به گزارش “ورزش تایمز”، علیرضا دبیر امروز چهارشنبه در نشست هم اندیشی با رؤسای هیئت‌های کشتی لرستان در سخنانی با انتقاد از عدم حمایت استاندار لرستان و مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از ورزش کشتی استان، اظهار داشت: با توجه به این بی توجهی، خود هیئت‌های کشتی باید به فکر خودشان باشند.

وی با انتقاد از ترک جلسه از سوی مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، عنوان کرد: «مشت نمونه خروار» است، دقیقاً استاندارتان هم به همین گونه بود.

رئیس فدراسیون کشتی، بیان داشت: من نه «پول بگیر کسی و نه جیره خوار کسی هستم»، خدا پدر «آشنا گر» استاندار سمنان را بیامرزد، در استانی که ورزش کشتی در آن خیلی مطرح نیست، ایشان دو میلیارد تومان به این ورزش اختصاص داد، فرماندارش هم ۲۵۰ میلیون تومان به کشتی کمک کرد، اینجا «جیب من را هم داشتند می زدند»، من ۶۰ میلیارد بدهکار هستم.

دبیر با خطاب به هیئت‌های کشتی لرستان گفت: بدانید در کدام استان هستید، کشتی گیران و بزرگان کشتی در کنار هم بایستید، یک دست شوید می‌توانید یقه شأن را بگیرید، هر چه همدیگر را بزنید وضعیت کشتی از این بدتر می‌شود.

وی با بیان اینکه اولین کار این است که هیئت‌ها و کشتی گیران با یکدیگر متحد شوند، ادامه داد: کسی (مسئولی) به خرم آباد می‌آید، مدیرکل باید وزن داشته باشد و بفهمد که وقتی من صحبت می‌کنم، جلسه را ترک نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *