جمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹

امید نوروزی در یک‌قدمی کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی


به گزارش “ورزش تایمز”، سومین سمینار عمومی هیأت های کشتی سراسر کشور در حالی روز گذشته بصورت ویدئو کنفرانس در فدراسیون کشتی برگزار شد که این گردهمایی در فضای مجازی یک میهمان ویژه داشت. امید نوروزی قهرمان المپیک و دارنده مدال های طلا و نقره جهان یکی از چهره های حاضر در جلسه مذکور بود که شانه به شانه رئیس فدراسیون نشسته بود.

حضور امید نوروزی در این نشست در حالی صورت گرفت که از وی به عنوان یکی از گزینه های تصدی پست مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی یاد می شود. پستی که پیش از این در اختیار حسن رنگرز بود و او نیز فروردین ماه امسال با حکم وزیر ورزش به ‌عنوان سرپرست توسعه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان منصوب شد و از این مسئولیت کناره گیری کرد.

احتمال انتصاب امید نوروزی به عنوان مدیر فنی تیم ملی کشتی فرنگی در حالی قوت گرفته که او یکی از قهرمانان نزدیک و همراه با حمید سوریان و همچنین علیرضا دبیر است.

هر چند قبول مسئولیت مدیریت فنی در تیمی که محمد بنا به عنوان سرمربی در راس امور قرار دارد کار چندان ساده و راحتی نیست، اما باید دید آیا مدیرفنی جدید می تواند همچون حسن رنگرز در کنار محمد بنا به همکاری آرام و بی‌حاشیه مشغول شود یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *