چهارشنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۸

اردوی دوم فرنگی‌کاران از ۲۴ دی‌ماه آغاز می‌شود


به گزارش “ورزش تایمز”، این اردو از روز ۱۲ دیماه در محل خانه کشتی مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده و فرنگی کاران در این چند روز تمرینات متنوعی تکنیکی، تاکتیکی، ایستگاهی و بدنسازی را زیر نظر محمد بنا سرمربی تیم ملی و همکارانش پشت سر گذاشته اند.

اردونشینان که امروز به ترتیب صبح و عصر تمرین وزنه و مرور فن را در برنامه دارند، این مرحله از اردوی خود را صبح فردا با یک جلسه تمرین کشتی به پایان می رسانند. طبق برنامه ریزی کادر فنی دومین مرحله اردوی فرنگی کاران از روز ۲۴ دی ماه آغاز و تا زمان حضور در سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی جام تختی که روزهای ۴ و ۵ بهمن ماه برگزار می شود، ادامه می یابد.

تیم ملی تا زمان اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا در چین (۳ تا ۸ اردیبهشت ماه سال ۹۸) چند مرحله اردو و حضور در دو تورنمنت بین المللی وهبی امره ترکیه (۱۲ تا ۱۴ بهمن ماه) و جایزه بزرگ مجارستان (۴ و ۵ اسفندماه)، بعنوان یکی از تورنمنت های رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی را در برنامه خود دارد.

رقابت های کشتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو روزهای ۱۲ تا ۱۸ مردادماه سال ۹۹ برگزار خواهد شد و فرنگی کاران تا زمان حضور در این رویداد مهم حدود ۱۹ ماه زمان دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *