چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹

اردوی تمرینی ما در ارتفاعات بلغارستان برپا شده است


به گزارش “ورزش تایمز”، آلبرت ساریتوف آزادکار روسی الاصل تیم رومانی که مدال برنز وزن ۹۷ کیلوگرم المپیک ۲۰۱۶ ریو را نیز در کارنامه خود دارد، گفت: در حال حاضر هدف انجام تمرینات و کسب سهمیه المپیک توکیو است.

وی در مورد شرایط تمریناتش در زمان شیوع کرونا گفت: تمام این ماه ها استراحت کردم و فقط اکنون به دنبال بازگشت به تمرینات هستم و کار خود را در یک پایگاه ورزشی که در ارتفاع ۲۰۰۰ متری کوه های بلغارستان قرار دارد تمرین می کنیم. تا شعاع ۴۰ کیلومتری ما هیچ شهری وجود ندارد و فقط کشتی‌گیران تیم رومانی در این پایگاه تمرین می کنند و با کسانی که در آنجا هستند در تماس هستند.

ساریتوف ادامه داد: هم اکنون در استانبول زندگی می کنم چون در اینجا زندگی راحت تر است و روس‌های زیادی در اینجا هستند.

دارنده مدال نقره اروپا در مورد اینکه در این مدت تمرین سنگین نداشته، تصریح کرد: هم اکنون ۱۰۰ کیلوگرم وزن دارم و وقتی تمرین می کردم حدود ۹۷ کیلوگرم بود، قبلا وزنم کم بود و مجبور بودم که طی این سالها وزن اضافه کنم اما دیگر، نیازی به این کار نیست.

ساریتوف در پایان در مورد اهداف برگزاری اردویی که هم اکنون در آن حضور دارد نیز گفت: این اردو برای ایجاد هیجان و انگیزه است. ما باید شرایط جسمانی خود را بهبود ببخشیم، اما تمرین روی تشک را نیز انجام می دهیم. در نهایت هدفم کسب آمادگی لازم برای حضور در مسابقات پیش رو از جمله رقابت های کسب سهمیه المپیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *