شنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۹

اردوهای سه‌گانه ملی‌پوشان وزنه‌برداری از آبانماه آغاز می‌شود


به گزارش “ورزش تایمز”، اردونشینان تیم‌های وزنه‌برداری مردان و زنان ایران که ماههاست به دلیل شیوع ویروس کرونا از حضور در تمرینات درون اردویی محروم بودند، از اواخر آبانماه دوباره به اردو باز خواهند گشت.

طبق برنامه مدون کادر فنی این تیمها، قرار است ملی‌پوشان وزنه‌بردای زنان و مردان کشورمان تا پایان سالجاری، سه مرحله اردوی سه هفته‌ای را برگزار کنند که نخستین اردوی آنها از اواخر آبانماه آغاز خواهد شد.

با توجه به محدودیت‌های کرونایی که در کشورمان حاکم است ، طبیعتا پروتکل‌های ویژه بهداشتی برای برگزاری این اردوها در نظر گرفته شده، بطوریکه با توجه به ظرفیت اتاق‌ها، قرار است در هر اتاق فقط یک نفر اسکان یابد و پیش از آغاز اردوها نیز از وزنه برداران و کادرفنی تست PCR گرفته شود. طبق نظر فدراسیون وزنه برداری برای پیشگیری از هرگونه مشکل از بحث ابتلای ورزشکاران به کرونا قرار است در طول برگزاری اردوها، شرایط قرنطینه ای برای اردونشینان اعمال شود.

به گزارش “ورزش تایمز”، مسابقات قهرمانی آسیا اواخر سالجاری و اوایل سال آینده به میزبانی شهر تاشکند ازبکستان برگزار می شود. اهمیت این رقابتها که قرار بود اوایل سال ۹۹ برگزار شود، بدان جهت است که امتیاز آن برای حضور در المپیک محاسبه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *