سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷

ادامه اردوی آزادکاران ملی‌پوش در کرج/شاگردان خادم در گود زورخانه


به گزارش “ورزش تایمز”، دومین اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا از روز ۱۲ خرداد ماه در خانه کشتی تهران آغاز شد و طبق برنامه کادر فنی قرار است این تمرینات صبح فردا چهارشنبه با برگزاری یک جلسه تمرین ایستگاهی به پایان برسد.

در ادامه برنامه های تمرینی تیم ملی کشتی آزاد تا اعزام به بازی های آسیایی، آزادکاران اردونشین برای ایجاد تنوع در تمرینات راهی کرج شدند تا روزهای پایانی مرحله دوم اردوی خود را در استان البرز  سپری کنند. بر این اساس اردونشینان آزادکار تمرین مرور فن خود را در سالن جهان‌پهلوان تختی کرج برگزار کردند و در ادامه با حضور در مجموعه ورزشی و آکادمی ورزش های زورخانه ای و پهلوانی حضرت سیدالشهدا (ع) کرج به ورزش باستانی و پهلوانی پرداختند.

هادی حبیبی سرپرست تیم ملی کشتی آزاد در همین راستا به “ورزش تایمز” گفت: دومین اردوی تیم ملی کشتی آزاد اواخر هفته جاری به پایان خواهد رسید که در این مرحله از اردو سعی کردیم بیشتر روی تمرینات استقامتی بچه ها کار کنیم. در پایان این اردو سپس بچه ها یک استراحت کوتاه خواهند داشت و دوباره از روز ۲۷ خرداد ماه تمرینات خود را آغاز می کنند. بطور کلی با توجه به برنامه ریزی کادر فنی، اردوهای تیم ملی ۱۰ تا ۱۲ روزه خواهد بود و بین این تمرینات نیز حدود ۵ روز استراحت برای آزادکاران در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *