سه شنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

اختلافات در هیات کشتی کردستان از بین خواهد رفت


به گزارش “ورزش تایمز”، حمید بنی تمیم امروز در مجمع انتخابات هیات کشتی استان کردستان که در سنندج برگزار شد، گفت: ایجاد آرامش و همدلی در کردستان یکی از راه های رسیدن به رشد و پیشرفت این رشته در استان خواهد بود.

سرپرست فدراسیون کشتی عنوان کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون کشتی به دنبال افرادی هستند که بتوانند برنامه های خود را عملیاتی کنند. با شناختی که از مجموعه مدیریتی استان دارم اختلافات موجود در هیات کشتی کردستان از بین خواهد رفت تا کشتی کردستان به اوج برسد.

بنی‌تمیم تاکید کرد: کشتی کردستان با حضور افراد با استعدادی چون محمد چمن گلی، عبدالله عزیزی، جمشید خیرآبادی، سامان طهماسبی، سامان عزیزی، پیمان فقی سلیمانی، کیومرث آیت پناه، محمد رحیم پور، شهرام الیاسی و دیگر بزرگان این رشته ظرفیت توسعه و پیشرفت را دارد.

وی با تقدیر از زحمات رئیس پیشین هیات کشتی گفت: کشتی کردستان در کشور عقب نیافته، اما لیاقت آن بیش از حد موجود است. باید همه افراد دست به دست هم دهند تا کشتی کردستان رشد پیدا کند.

بنی تمیم در پایان گفت: تلفیق برنامه هایی که در مجمع گفته شد منجر به رشد و توسعه کشتی کردستان خواهد شد.

به گزارش “ورزش تایمز”، مجمع انتخابات هیأت کشتی استان کردستان ظهر امروز با حضور حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی و جولایی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان برگزار شد که در پایان، جمشید خیرآبادی با کسب ۱۲ رأی از ۱۴ رأی مأخوذه به مدت چهار سال به عنوان رئیس انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *