سه شنبه , ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

آماده حضور و کسب مدال در المپیک توکیو هستم


محمدرضا گرایی در گفت و گو با “ورزش تایمز”، با اشاره به آمادگی خود برای حضور در المپیک اظهارداشت: پس از مسابقات گزینشی المپیک در شرایط مطلوبی قراردارم و در صورت حضور در المپیک، سعی دارم بهترین نتیجه ممکن را کسب کنم.

این فرنگی کار شیرازی که پیش از این موفق شده بود سهمیه المپیک را در وزن ۶۷ کیلوگرم برای کشورمان به ارمغان آورد، افزود: پس از پیکارهای بین المللی لهستان و حدود بیست روز پیش از آغاز بازی‌های المپیک، ترکیب اعزامی تیم ملی به توکیو توسط کادر فنی مشخص خواهد شد و قطعاً هر کشتی گیری که انتخاب شود، سعی دارد بهترین نتیجه را کسب کند.

گرایی در ادامه به رقابت‌هایی که تاکنون برای کسب آمادگی شرکت کرده است اشاره کرد و اظهار داشت: حضور در مسابقات امیدهای جهان، گزینشی المپیک و سپس مسابقات لیگ برتر و همچنین در حضور در چند تورنومنت بین المللی باعث شده است تا وضعیت مطلوبی برای حضور در اردوهای تیم ملی داشته باشم.

محمدرضا گرایی، نشان برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و مدال طلای امیدهای جهان و همچنین چندین عنوان مسابقات بین المللی و کشوری را در کارنامه دارد.

محمدرضا به همراه برادرش محمدعلی که هر دو عضو تیم ملی و از شانس بالایی برای حضور در بازی‌های المپیک برخوردار هستند، از روز ۱۳ خرداد به مدت ۱۰ روز وارد یازدهمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *