جمعه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

آغاز سومین اردوی تیم ملی وزنه‌برداری از اواسط اسفندماه


به گزارش “ورزش تایمز”، اردونشینان تیم ملی وزنه برداری، دومین اردوی خود را در حالی به میزبانی اهواز پشت سر گذاشتند که روزهای پایانی اردو با تست مثبت کرونای محمدحسین برخواه سرمربی این تیم همراه شد. البته فدراسیون وزنه برداری بلافاصله از تمامی اردونشینان تا قبل از حضور در پیکارهای مرحله نهایی لیگ برتر تست کرونا گرفت که خوشبختانه تمامی تست‌ها با نتایج منفی همراه بود.

به هر حال اردونشینان تیم ملی وزنه برداری بعد از پشت سر گذاشتن دومین اردوی آماده سازی و رقابتهای لیگ برتر باید از اواسط اسفندماه وارد سومین اردوی تیم ملی شوند تا مراحل آماده سازی خود را طبق برنامه تا رقابتهای قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک طی کنند.

در اردوی قبلی تیم ملی وزنه برداری از حافظ قشقایی، مصطفی جوادی، حسین سلطانی، علی میری، صالح چراغی، محمد زارعی، کیانوش رستمی، سهراب مرادی، سید ایوب موسوی، رسول معتمدی، علی هاشمی، کیا قدمی و علی داودی برای حضور در تمرینات دعوت شده بود.

همچنین طبق اعلام محسن بیرانوند دبیر فدراسیون وزنه برداری، سرمربی تیم ملی هم بعد از مثبت شدن تست کرونا بلافاصله از اهواز به تهران منتقل شد تا در صورت نیاز به درمان فوری با مشکل مواجه نشود که خوشبختانه شرایط محمدحسین برخواه با توجه به عدم درگیری ریه‌ها به کرونا رضایت‌بخش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *