جمعه , ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

آزاد کار خراسان شمالی صاحب مدال طلا شد


رئیس هیئت کشتی خراسان شمالی در این باره به “ورزش تایمز” گفت: امیرحسین محمدی در وزن منفی ۹۷ کیلوگرم توانست در گروه الف جایگاه نخست را کسب کند.

عیسی پور نادری تصریح کرد: در گروه الف عموماً استان‌هایی حضور دارند که مدعی کسب عنوان هستند و در کشور مطرح هستند.

به گفته وی خراسان شمالی با ۹ نماینده در این رقابت‌ها به رقابت پرداخت و نمایندگان استان‌های کرمانشاه، تهران، مازندران و البرز در گروه الف جای گرفته‌اند.

رئیس هیئت کشتی خراسان شمالی تأکید کرد: امیر محمدی توانست با کسب مدال طلا جواز حضور در مسابقات بین‌المللی جام تختی را به دست آورد.

پور نادری اظهار کرد: مسابقات کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان استان کرمانشاه در روزهای ۲۶ و ۲۷ مهرماه در شهر کرمانشاه و مجموعه ورزشی امام خمینی (ره) برگزار شد، این مسابقات به نام پهلوان مرحوم مصطفی کیانی نامگذاری شده تا یاد و خاطر این پهلوان کرمانشاهی گرامی داشته شود.

وی تصریح کرد: رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان کشور که به مدت دو روز در سرسرای ورزشی امام حسن مجتبی (ع) شهرستان مرزی قصر شیرین برگزار شد، با قهرمانی تیم مازندران پایان یافت، مرحله فینال رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان کشور بین تیم‌های مازندران و کرمانشاه برگزار شد که درنهایت تیم مازندران با پیروزی هفت بر سه توانست بر تیم کرمانشاه غلبه کرده و برای چهارمین سال پیاپی عنوان قهرمانی را از آن خود کند و تیم‌های البرز و همدان به ترتیب جایگاه سوم و چهارمی را به خود اختصاص دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *