سه شنبه , ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

آزاد و فرنگی کاران ایران حریفان خود را شناختند


به گزارش “ورزش تایمز”، نتایج قرعه نمایندگان کشورمان که از امروز (جمعه) به مصاف حریفان خود می‌روند به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:
در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۸ نفر حضور دارند سجاد عباس پور در دور نخست به مصاف بایراکتار از اوکراین می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان مخرتچیان از ارمنستان و بهرام اف از ازبکستان مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۱۴ کشتی گیر حضور دارند محمدرضا مختاری در دور نخست به مصاف آمویان از ارمنستان می‌رود و در دور بعد با برنده مبارزه میان ولادیسلاو کراوچنکو و آن دری کولیک از اوکراین می‌رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم مهدی بالی در دور اول با قرعه استراحت روبروست و در دور دوم به مصاف توردیف از ازبکستان می‌رود. در این وزن ۱۸ کشتی گیر شرکت کرده‌اند.

کشتی آزاد:
در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۲۶ نفر شرکت کرده‌اند، علی قلی زادگان در دیدار نخست با شاوکاتوف از ازبکستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی در این مبارزه در دور دوم با برنده کشتی میان امیرارسلان اف از آذربایجان و گوتسولیاک از اوکراین می‌رود.

در وزن ۷۴ کیلوگرم محمدصادق فیروزپور پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف بوخورس از الجزایر می‌رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور سوم با برنده دیدار میان آشیروف از آذربایجان و برواشویلی از گرجستان می‌رود. در این وزن ۴۱ نفر شرکت کرده‌اند.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۳۱ کشتی گیر حضور دارند، امیرحسین فیروزپور در دور نخست به مصاف گوجن از ترکیه می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان زاکاریف و دودایف از اوکراین دیدار خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *