جمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹

آزادکار آمریکایی پس از تعویق المپیک قید کشتی را زد!


به گزارش “ورزش تایمز” ، فرانک مولینارو آزادکار وزن ۶۵ تیم کشتی آمریکا، پس از تعویق المپیک ۲۰۲۰ توکیو، قید کشتی گرفتن را زد. مولینارو که در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ برزیل به عنوان پنجم رسیده بود، در این مورد گفت: قرار بود در رقابت های انتخابی المپیک که قرار بود این هفته در کشور آمریکا برگزار شود، حضور یابم و شانس خود را برای شرکت در المپیک ۲۰۲۰ توکیو امتحان کنم.

این کشتی گیر ۳۱ ساله ادامه داد: همه چیز با قرنطینه و سپس تعویق المپیک اتفاق افتاد و وقتی فهمیدم که المپیک تا یکسال دیگر برگزار نمی شود، به این نتیجه رسیدم با زمانبندی که برای زندگی خود دارم نمی توانم دیگر ادامه دهم. خصوصا اینکه کشتی آمریکا در این وزن نیز سهمیه المپیک را ندارد.

مولینارو گفت: مهمترین چیز برای من زمان است و صادقانه باید بگویم هرگز نمی دانستم چه زمانی دست از کشتی گرفتن بر می دارم. اما در حال حاضر رفتن از دنیای قهرمانی معقول تر از ادامه دادن است.

وی در مورد تجربه حضورش در المپیک قبلی اظهار داشت: وقتی برای اولین دیدار خود را گرم می کردم واقعا برای من حضور در این مسابقات خارج از واقعیت بود و گفتم سرانجام به جایی رسیدم که می خواهم با بهترین نفرات جهان کشتی بگیرم. به این باور رسیدم می توانم همه را شکست دهم، چراکه برای رسیدن به این موقعیت حدود ۲۰ سال تمرین کرده بودم و ناکامی و موفقیت را آموختم. تجربه شگفت انگیزی بود و امیدوارم بتوانم از چیزهای زیادی که یاد گرفتم برای مربیگری و پیشرفت شغلی ام استفاده کنم.

مولینارو در المپیک ۲۰۱۶ برزیل در دیدار رده بندی با قبول شکست مقابل فرانک چامیزو ایتالیایی پنجم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *