شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

یادآوری خاطرات شیرین «مسی» در اولدترافرد


به گزارش “ورزش تایمز”، در فصل ۰۸/‏۲۰۰۷ لیونل مسی که تنها ۲۰ سال سن داشت یک جوان با استعداد بسیار بود که بازیکنان حریف را آزار می‌داد. اما همان بازیکنانی که در بازی مقابلش قرار می‌گرفتند و اذیت می‌شدند بعد از بازی از او تمجید می‌کردند.

این بازیکن آرژانتینی حالا قرار است به اولدترافورد بازگردد، جایی که قبلاً هم بارها در آن بازی کرده است. بارسلونا در این ورزشگاه در دیداری شکست خورده که مسیر زندگی مسی را تغییر داده است. بعد از آن بازی بوده که فرانک ریکارد رفته و پپ گواردیولا روی کار آمده است.

رونالدینیو رفت و پپ به مسی متعهد شد و به آن بازیکن کمک کرد تا کسی شود که حالا هست.

در آن زمان مسی به همراه آنری و اتوئو خط حمله بارسا را تشکیل می‌دادند. در دیدار مقابل یونایتد بارسا نتوانست دروازه فان در سار را باز کند و گل اسکولز باعث شد یونایتد به دور بعد صعود کند. این حذف به کاتالان‌ها ضربه زد و ریکارد خداحافظی کرد و به کارش در نیوکمپ پایان داد.

مسی شاهد بهترین دوران رشدش در زمان مربی‌گری گواردیولا بود. در فصل ۰۸/‏۲۰۰۷ او ۱۶ گل زده بود و فصل بعد این تعداد را به عدد ۳۶ رساند و بعد از آن بود که دوران کسب جام‌ها شروع شد.

این فصل مسی نمی‌خواهد کابوس لیگ قهرمانانش به پایان برسد و این اتفاق هم به دست یونایتد بیفتد. یکی از معدود ورزشگاه‌هایی که او هنوز در آن گل نزده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *