پنجشنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۸

«گریزمان» دیگر در اتلتیکو تمرین نمی‌کند

به گزارش “ورزش تایمز”، روزنامه هواداری تیم فوتبال رئال مادرید، مارکا، افشا کرده که آنتون گریزمان به اتلتیکومادرید اعلام کرده در تمرینات این تیم شرکت نخواهد کرد و دلیلش هم ابراز ناراحتی از نحوه پیش رفتن امور برای او بوده است.

در همان گزارش آمده خود باشگاه از گریزمان خواسته در اولین فرصت ممکن با آن‌ها صحبت کند و تصمیم بگیرد که می‌خواهد در تیمش بماند یا این تیم را ترک کند تا بتوانند تا زمانی که پنجره نقل و انتقالاتی باز است بازیکنی را جایگزین او کنند. بازیکن فرانسوی هم همین کار را کرده و با روشی دوستانه به آن‌ها اعلام کرده که قصد ترک تیم را دارد.

گفته می‎شود در ملاقات بین گریزمان و سران اتلتیکو که گریزمان اعلام کرده قصد رفتن دارد به او گفتند به هر شکل ممکن به او کمک خواهند کرد و دلیلش هم این بوده که او در اتلتیکو تاریخ را نوشته و بازیکنی است که برایش احترام قائلند.

روز جمعه اما اتلتیکو بیانیه‌ای صادر کرد و از او خواست تا به تمرینات بازگردد و همچنین در بیانیه اعلام کردند که این بازیکن با بارسلونا به توافق رسیده است و این توافق مربوط به ماه مارچ بوده است. این باشگاه همچنین با لحنی تند و عصبانیت درباره بارسا صحبت کرده بود که چطور با بازیکن آن‌ها مذاکره کرده است.

این بیانیه بعد از این صادر شد که بارتومئو، رئیس بارسا، تائید کرد روز پنج‎شنبه مذاکراتی بین دو باشگاه صورت گرفته است و قرار است معامله‌ای در کار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *