سه شنبه , ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

کی‌روش پیشنهاد آفریقای جنوبی را رد کرد چون رئیس نمی‌خواست!


به گزارش “ورزش تایمز”، نشریه «کیک آف» آفریقای جنوبی به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد کارلوس کی روش که یکی از گزینه‌های اصلی هدایت تیم ملی آفریقا بود، دیگر به این کشور نمی‌رود چون فدراسیون این کشور مخالف درخواست‌های او برای انتخاب کادر فنی بود.

این منبع خبری گفت: «ما درباره دستیاران، مربی دروازه بان، مربی بدنساز، آنالیزور و یک کادر فنی کامل صحبت می‌کنیم و اینکه کی روش باید تحت کنترل کامل باشد. به یاد بیاورید که در اولین دوره حضور -کی روش- در آفریقای جنوبی، جومو مدیر فنی بود و گفت “من رئیس هستم”. سپس کی روش به جام جهانی کره و ژاپن صعود کرد و به همین دلیل از آفریقای جنوبی جدا شد. حالا او نمی‌خواهد همان شرایط را داشته باشد. او رئیس نمی‌خواهد. او کمیته فنی نمی‌خواهد. او هیچ چیزی بالاتر از خودش نمی‌خواهد. چه میزان پول باید برای آوردن یک کادر فنی کامل هزینه شود؟»

کیک آف سپس با «دومینیک چیامهاوی» مسئول ارتباطات فدراسیون آفریقای جنوبی صحبت کرد. دومینیک این موضوع را رد و تاکید کرد توافق با یکی از گزینه‌های مدنظر این فدراسیون در حال نهایی شدن است. وی گفت: «مربی در بین پنج گزینه مدنظر کمیته فنی است. در روزهای آینده سرمربی جدید را معرفی می‌کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *