پنجشنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۹

کانتونا: پاری‎سن ژرمن تیمی کوچک است با سرمایه زیاد


به گزارش “ورزش تایمز”، اریک کانتونا، ستاره فرانسوی اسبق تیم فوتبال منچستریونایتد در آخرین مصاحبه‎اش مدعی شده پاری‏سن ژرمن را نمی‎توان یکی از قدرت‎های بزرگ اروپایی دانست.

او که اخیرا بارها نیمار را به خاطر جدایی از بارسا سرزنش کرده بود در گفتگو با اکیپ با خنده گفت: پی‎اس‏‎جی تیم کوچکی است… اما پول زیادی دارد، در نتیجه باشگاه بزرگی شده است.

او همچنین در ادامه مصاحبه در پاسخ به این سوال که به عنوان یک اسطوره یونایتد دوست دارد کدام بازیکن از پی‏اس‏جی در یونایتد بازی کند گفت: پاستوره، من عاشق پاستوره هستم. او در پاریس است، اما بازی نمی‎کند. در واقع این تیم دو بازیکن فوق‌العاده دارد، پاستوره و بن‌عرفا که هیچ یک هم بازی نمی‎کنند.

کانتونا در ادامه گفت: پاستوره با توپ فوق‎العاده کار می‏کند. او بازیکن خاصی است و هر بار توپ را دارد همه را سورپرایز می‏کند، پیش از این چنین چیزی ندیده بودم.

ادامه صحبت‎های کانتونا درباره مورینیو بود: او می‎خواهد با یونایتد جام‎های زیادی ببرد، اما من ترجیح می‌دهم بازی این تیم خلاقانه‌تر باشد. به همین دلیل هم خودم برای یونایتد بازی کردم. من عاشق مورینیو هستم، اما ترجیح می‎دهم تیمش بیشتر تهاجمی بازی کند، چون منچستریونایتد است. تیمی که مثل بارسلونا است، اگر این تیم دفاعی بازی کند هیچ کس درک نمی کند. در یونایتد فلسفه‎ای بسیار قوی وجود دارد و درک آن فلسفه کمی سخت است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *