جمعه , ۳۱ خرداد ۱۳۹۸

کاشیما همچنان صدرنشین باقی ماند/ پیروزی شاندونگ با گلزنی «فلینی»


به گزارش “ورزش تایمز”، دیدار تیم‌های کاشیما آنتلرز ژاپن و ژیونگنام چین از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در چین برگزار شد که تیم ژاپنی با بازگشت در دقایق پایانی بازی موفق به پیروزی در این دیدار و صدرنشینی در گروه خود شد.

گل‌های کاشیما را در این بازی، یونگ جو هو (گل به خودی -۷۵)، کاناموری (۹۱) و سرجینیو (۹۴) به ثمر رساندند. گلزنان تیم چینی در این دیدار، اینوکای (گل به خودی -۵۶)، جوردن ماچ (۷۱)، بودند.

کاشیما با این پیروزی هفت امتیازی شد و در صدر جدول گروه پنجم قرار گرفت.

در دیگر دیدار این گروه شاندونگ لوننگ تیم قدرتمند چینی موفق به عبور از سد جوهور دارالتعظیم مالزی شد. مروان فلینی (۳۰) ستاره پیشین منچستر یونایتد و گرازیانو پله (پنالتی -۳۸) برای شاندونگ گل زدند. در آن سوی میدان نیز سفوی (۶۰) برای تیم جوهور دارالتعظیم، گلزنی کرد.

شاندونگ با این پیروزی ۵ امتیازی شد و توانست بالاخره پس از سه هفته اولین پیروزی خود را در لیگ قهرمانان آسیا کسب کند و پشت سر کاشیما در رده دوم جدول گروه پنج قرار بگیرد.

اما دو بازی دیگر نیز امروز در شرق آسیا برگزار شد. چونبوک موتورز نماینده کشور کره جنوبی، به مصاف تیم فوتبال اوراوا ردز ژاپن رفت و توانست شکست در دیدار هفته گذشته برابر بوریرام را با نتیجه یک بر صفر جبران کند. آدریانو (۷۸) برای چونبوک گلزنی کرد.

چونبوک با این پیروزی ۶ امتیاز شد و در رده اول این گروه قرار گرفت.

در دیگر دیدار این گروه بوریرام تایلند به مصاف بیجینگ گوان چین رفت که با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید. سدریک باکامبو با گلزنی در دقایق (۲)، (۲۹) و (۵۴) توانست این تیم را پیروز این نبرد کند.

بیجینگ گوان با این پیروزی توانست اولین پیروزی خود را در لیگ قهرمانان آسیا کسب کند و با چهار امتیاز در رده سوم جدول این گروه قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *