سه شنبه , ۲۱ خرداد ۱۳۹۸

چالش‌های کارلوس کی‌روش در کلمبیا/ جوانگرایی و خستگی بازیکنان

به گزارش “ورزش تایمز”، سایت «comutricolor» کلمبیا به چالش‌های کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال این کشور پرداخته و از بازی مداوم بازیکنان کلمبیا به عنوان یکی از مشکلات اصلی نام برده است.

جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، برگزاری کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶، انتخابی جام جهانی در سال ۲۰۱۷، جام جهانی ۲۰۱۸، کوپاآمه‌ریکا ۲۰۱۹ و سپس ۲۰۲۰ مسابقاتی است که کلمبیا در سالهای گذشته با آن درگیر بوده و تا سال آینده هم ادامه خواهد داشت.

کی روش در این خصوص گفت: بیش از ۷۰ درصد بازیکنان کلمبیا از سال ۲۰۱۴ تا سال گذشته مدام درگیر بازی و مسابقات بوده اند، بدون هیچگونه تعطیلاتی. این شرایط می‌تواند خطرات و فشارهایی را به همراه داشته باشد چرا که مصدومیت بازیکنان خودش را نشان می‌دهد.»

بازیکنانی نظیر داوید اوسپینا، خامس رودریگس، خوان کواردادو، خوان کویینترو، سانتیاگو آریاس، وارگاس و چند نفر دیگر از جمله کسانی هستند که از جام جهانی برزیل در تیم ملی کلمبیا بوده اند و برای کوپاآمه‌ریکا امسال هم به تیم ملی این کشور دعوت شده اند.

کی روش همچنین از لزوم آغاز پروسه جوانگرایی در تیم ملی کلمبیا صحبت و تاکید کرده است برای جام جهانی ۲۰۲۲ بهترین فرصت برای جوانگرایی پیش روی کلمبیا قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *