دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

پیروزی رئال مقابل مالاگا به لطف داور!


به گزارش “ورزش تایمز”، روزنامه مارکا در گزارشی تیم فوتبال رئال مادرید را با وجود برد ۳ بر ۲ مقابل مالاگا سرزنش کرد. این روزنامه نوشت رئال دیگر جایی برای اعتراض به داوری‌ها ندارد و اگر در بازی با مالاگا برنده شد به خاطر اشتباه داوری بود و خود بازیکنان و عملکرد تیم قابل قبول نبودند.

خود زیدان هم بعد از بازی گفت که بازیکنانش باید بهتر کار کنند: باید بهتر بازی کنیم چون بازیکنانی داریم که با آن‌ها می‎توانیم بهتر کار کنیم.

در واقع با لطف داوری و برد رئال در این بازی این تیم هنوز امید کمی به قهرمانی در پایان فصل دارد. این تیم با بارسلونا ۱۰ امتیاز اختلاف داشت و در صورتی که در این بازی هم برنده نمی‎شد این اختلاف بیشتر هم می‏شد.

بازیکنان این تیم مخصوصا در نیمه دوم به نظر انگیزه و امیدی برای رسیدن به موفقیت نداشتند و حتی برای بازپس‎گرفتن توپ‎های از دست رفته هم تلاش نمی‎کردند. در نتیجه ۳ امتیاز این بازی هدیه‏ای برای تیمی بود که روز به روز رقابت و کار در لیگ برایش سخت‎تر و سخت‎تر می‎شود.

انتظار می‎رفت رئال مادرید حداقل مقابل مالاگا، تیمی که تا به حال بیرون از خانه خودش گلی نزده بود، بهتر از این کار کند. اما تنها بازیکنانی که زیدان را به ادامه رقابت امیدوار کردند بنزما، واسکز و کارواخال بودند.

باقی بازیکنان، خصوصا ستاره پرتغالی این تیم، کریستیانو رونالدو، عملکردی داشتند که به هیچ وجه قابل قبول نبود. به هر حال رئال باید این بازی را فراموش کند و به ادامه لیگ امیدوار باشد، اما نباید لطف داور را فراموش کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *