یکشنبه , ۴ فروردین ۱۳۹۸

پیروزی بلژیک برابر انگلیس در نیمه اول/ سه شیرها زود یخ زدند!

به گزارش “ورزش تایمز”، دیدار رده بندی بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی از ساعت ۱۸:۳۰ امروز شنبه در ورزشگاه سن پترزبورگ روسیه بین تیم های بلژیک و انگلیس آغاز شد که نیمه اول این دیدار با برتری یک بر صفر بلژیک به پایان رسید. مونیر(۴) برای زردپوشان بلژیک گل زد.

این دیدار به قضاوت علیرضا فغانی با کمک های محمدرضا منصوری و رضا سخندان آغاز شد که تیم باطراوت بلژیک خیلی زود به گل رسید تا قرمزپوشان انگلیس در همان دقایق اول یخ بزنند و غافلگیر شوند. 

درحالی که هنوز بازی هنوز کاملا گرم نشده بود بلژیکی ها از تعلل خط دفاعی حریف استفاده کردند و توسط مونیر در دقیقه ۴ به گل رسیدند. انگلیسی ها که غافلگیر شده بودند دقایق بعد هم کمی تحت تاثیر بازی خوب بلژیک بودند و چند بار دیگر دروازه شان با خطر جدی مواجه شد. 

با این حال از دقیقه ۲۰ به بعد قرمزپوشان تلاش کردند با حفظ توپ نبض بازی را در اختیار بگیرند و آرام به دروازه حریف نزدیک شوند که یک بار می توانستند توسط هری کین به گل تساوی دست پیدا کنند اما ضربه این بازیکن با اختلاف اندکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

پیروزی بلژیک برابر انگلیس در نیمه اول/ سه شیرها زود یخ زدند!

در دقایق پایانی نیمه اول دو تیم بازی آرامی را در دستور کار قرار دادند و سعی بر حفظ توپ در میانه میدان داشتند. با این حال این بلژیک بود که حملات زهردارتری را روی دروازه حریف پی ریزی کرد. 

انگلیسی ها در پنج دقیقه پایانی نیمه اول توپ و میدان را در اختیار داشتند اما با وجود تلاشی که کردند نتوانستند دروازه حریف را با خطر جدی مواجه کنند تا در نهایت نیمه اول با برتری یک بر صفر زردپوشان به پایان برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *