یکشنبه , ۱۹ آبان ۱۳۹۸
RIO DE JANEIRO, BRAZIL - JUNE 16: Players of Qatar celebrate the scored goal by his teammate Boualem Khoukhi of Qatar (not in frame) during the Copa America Brazil 2019 group B match between Paraguay and Qatar at Maracana Stadium on June 16, 2019 in Rio de Janeiro, Brazil. (Photo by Buda Mendes/Getty Images)

پاراگوئه ۲-۲ قطر: درخشش قهرمان آسیا در ماراکانا

قطر، قهرمان رقابت های جام ملت های آسیا، در اولین دیدارش در رقابت های کوپا آمه‌ریکا، پاراگوئه را با نتیجه ۲-۲ متوقف کرد.

به گزارش “ورزش تایمز”، در این دیدار پر گل و جذاب، ابتدا تیم پاراگوئه با دو گل پیش افتاد اما شاگردان فیلیکس سانچس در دقایق پایانی دو بار دروازه حریف را باز کردند و توانستند از این دیدار به یک امتیاز برسند.

پاراگوئه بازی را بهتر آغاز کرد و تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که صاحب یک ضربه پنالتی شد. روی یک ضربه کرنر بود که ضربه سر والدس به دست مدافع قطر برخورد کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. اسکار کاردوسو، بازیکن باتجربه پاراگوئه، پشت ضربه قرار گرفت و با فریب الشیب، توانست حساب کار را ۱-۰ کند.

پاراگوئه 2 2 قطر: درخشش قهرمان آسیا در ماراکانا

بعد از این گل قطری ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نمی توانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند. در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل تر شد اما باز هم موقعیت چندانی روی دروازه ها ایجاد نشد و در نهایت این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم پاراگوئه بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۱ به گل رسیدند اما داور به دلیل آفساید، آن را نپذیرفت.

با این وجود، این تیم در دقیقه ۵۶ توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد. گونسالس که روی پاس آلمیرون صاحب توپ شده بود، با یک ضربه دیدنی، توانست گل دوم پاراگوئه را به نام خود کند.

پاراگوئه 2 2 قطر: درخشش قهرمان آسیا در ماراکانا

قطری ها که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه ۶۸، یکی از گل های خورده را جبران کردند. المعز علی که با پاس طارق سلمان، پشت محوطه جریمه پاراگوئه صاحب توپ شده بود، با یک ضربه دیدنی، حساب کار را ۲-۱ کرد.

پاراگوئه 2 2 قطر: درخشش قهرمان آسیا در ماراکانا

حملات قطر بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و سرانجام در دقیقه ۷۷، این تیم به گل تساوی رسید. روی پاس عمقی اکرم عفیف بود که بوعلام خوخی صاحب موقعیت شد اما ضربه او را دروازه بان پاراگوئه برگشت داد ولی توپ بعد از برخورد به روخاس، وارد دروازه شد.

پاراگوئه 2 2 قطر: درخشش قهرمان آسیا در ماراکانا

در دقایق پایانی هر دو تیم تلاش زیادی برای زدن گل برتری انجام دادند اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *