دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

وزیر گردشگری مالزی از عقد قرارداد با لوییس سوارز دفاع کرد


به گزارش “ورزش تایمز” به نقل از جاکارتا پست، در حالی که آژانس دولتی گردشگری مالزی به تازگی قراردادی یک ساله با لوییس سوارز امضا کرد تا بتواند به کمک شهرت این بازیکن اوروگوئه‌ای کمپینی برای جذب توریست به این کشور ایجاد کند، برای این کار مخالفانی نیز پیدا کرد.

این بازیکن که به عنوان یکی از بهترین بازیکنان دنیا مطرح است، در عین حال برای گازگرفتن‌هایش نیز شهرت دارد. سوارز پس از گاز گرفتن یکی از مدافعان ایتالیا در جریان بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۴ چهار ماه از بازی محروم شده بود. وی در فاصله ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ نیز چند بار با احتمال چنین جریمه‌ای روبه رو شده بود.

اکنون هی لوی سیان از حزب مخالف دولت عدالت، نذری عبدالعزیز وزیر گردشگری مالزی را برای این تصمیم زیر سوال برده است.

وی هر چند بعدا گفت با عقد قرارداد با بازیکنان فوتبال برای جلب توجه به گردشگری مالزی مشکلی ندارد، اما گفت فکر می‌کند سوارز انتخاب درستی نبود. وی گفت: کاندیداهای خیلی بهتری وجود داشتند.

اما نذیری از تصمیم خود دفاع کرد و گفت سوارز می‌تواند در رسانه‌های اجتماعی موجب جلب توجه گردشگران خارجی به جاذبه‌های مالزی شود.

وی گفته است: اگر او انتخاب خوبی نبود ۲۵.۳ میلیون فالویر در اینستاگرام نداشت.

مالزی برای جلب گردشگران خارجی به ویژه چینی‌ها تلاش می‌کند. سال پیش تقریبا ۲۷ میلیون نفر توریست از مالزی دیدن کردند. گردشگران خارجی به سواحل پر نخل و جنگل‌های مالزی علاقه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *