شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸

واکنش عجیب «کورتوا» به اهانت‌های احتمالی هواداران اتلتیکومادرید


به گزارش “ورزش تایمز”، شاید ورزشگاه تیم فوتبال اتلتیکومادرید جدید شده باشد، اما زمانی که رئال مادرید مقابل این تیم و در ورزشگاه جدیدشان بازی کند این بازی برای تایبوت کورتوا، دروازه‌بان رئالی‌ها یک بازگشت به خانه سابق به حساب می‌آید. دو تیم قرار است شنبه آینده به مصاف هم بروند و دروازه‌بان رئال مادرید نمی‌داند قرار است چطور از او استقبال شود.

او به تیم همشهری و رقیب تیم سابقش پیوسته و می‌داند که ممکن است حتی اشیایی هم به سمتش پرتاب شوند. به همین دلیل در مصاحبه‌ای از احتمالات گفته است: در تمام بازی اگر قرار باشد اشیائی به سمتم پرتاب شوند تعجب نمی‌کنم. تجربه مشابهی را در بلژیک داشته‌ام. مقابل اندرلخت، بارها به من فندک و قوطی نوشیدنی پرت شد. متاسفانه این هم بخشی از فوتبال است.

او در ادامه گفت: البته هرگز در خیابان با واکنش منفی مواجه نشدم، به غیراز زمانی که یک هوادار با دیدن من فریاد زد زنده باد اتلتیکو. بیشتر اهانت‌ها به فضای مجازی محدود شده است. جایی که ساده است در آن ناشناخته بمانی. گاهی اوقات هم وقتی برای بازی به ورزشگاه می‌روم به پلاک ماشینم تف می‌کنند. اما اهمیتی نمی‌دهم. مرا خوشحال می‌کند و برای آن‌ها هم خوب است. اگر هفته آینده هم به من اشیائی پرتاب کنند مطمئن باشید انگیزه بیشتری پیدا خواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *