شنبه , ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

نگرانی جدید «زیدان»/ رقابت با تیم ثروتمند پاریسی


به گزارش “ورزش تایمز”، زین‌الدین زیدان بعد از کسب نتایج نامطلوب تیمش حالا باید نگران موضوعی جدیدی باشد و آن هم این است که برای مادریدی‌ها در پروسه خرید بازیکن مورد علاقه او رقیبی جدی پیدا شده است.

او و مادرید امیدوار هستند که بتوانند کریستین اریکسن، مهاجم تاتنهام را به خدمت گیرند و قرار بود این انتقال در تابستان انجام شود، یعنی زمانی که قرارداد این بازیکن با تیم لندنی به پایان برسد. اما حالا پاری‌سن ژرمن مشتاق جذب او شده و شرایط تغییر کرده است.

بر اساس گزارشات مطبوعات انگلیسی، حالا تیم انگلیسی هم قصد دارد این مهاجم دانمارکی را به خدمت گیرد و امیدوار است با حضور او در تیمشان بتواند به رویای دیرینه‌شان که قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است برسد.

از طرفی فلورنتینو پرس مدتی است که به دنبال به خدمت گرفتن اریکسن است و شرایط او را دنبال می‌کند. او می‌داند که اریکسن زیر بار تمدید کردن قراردادش نرفته و این یعنی چراغ سبز به خریداران.

تیم مادریدی از زمان رفتن رونالدو افت کرده و زیدان اریکسن را گزینه‌ای مناسب برای تقویت بخش تهاجمی تیمش می‌داند. اما حالا این تیم رقیبی بزرگ دارد. از آنجایی که اریکسن تابستان آینده بازیکن آزاد است، دستمزد در تصمیم‌گیری او می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد و این همان چیزی است که مادرید را نگران رقابت با تیم پاریسی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *