سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

«ناواس» به زودی رئال مادرید را ترک خواهد کرد!


به گزارش “ورزش تایمز”، کیلور ناواس ممکن است به زودی از تیم فوتبال رئال مادرید برود. او که در بازی مقابل ویکتوریا پلژن در لیگ قهرمانان اروپا نیمکتنشین شده بود شاید از حالا به طور جدی‌تر درباره آیندهاش در این تیم فکر کند و تصمیم بگیرد. او احساس میکند سرمربی جدید این تیم که البته موقتا هدایت تیم را به عهده دارد به او اعتماد کافی ندارد.

پیش از این هم انتظار میرفت با اقدام باشگاه برای خریدن تایبوت کورتوا وضعیت او در تیم در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد. اما کالچومرکاتو مدعی شده او که به همراه رئال مادرید قهرمان ۳ دوره از مسابقات لیگ قهرمانان اروپا شده از موضوع از دست دادن جایگاهش در ترکیب اصلی تیم ناراحت است و ترجیح می‌دهد کارش را در تورین و یوونتوس که به دنبال جذبش است ادامه دهد. او هم مایل است همان کاری را انجام دهد که کریستیانو رونالدو انجام داده و از رئال مادرید به یووه برود.

در صورتی که او به تیم ایتالیایی برود در تیم ایتالیایی پیشرفتی بزرگ حاصل خواهد شد و این تیم که بعد از رفتن بوفون در درون دروازه با مشکلاتی مواجه شده می‌تواند دروازه‌بانی مطمئن‌تر از ژسنی پیدا کند؛ دروازهبانی که در بازی مقابل منچستریونایتد هم اشتباهی داشت و در شکست تیمش تاثیر مستقیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *