شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

مصائب «لوپتگی» در تیم فوتبال رئال مادرید


به گزارش “ورزش تایمز”، هیچ‌کس نگفته بود، اما خود لوپتگی می‌دانست کار راحتی در تیم فوتبال رئال مادرید نخواهد داشت. او به تازگی هدایت این تیم را به عهده گرفته، اما بیشتر از چیزی که فکر می‌کرده به مشکل خورده است. روزنامه مارکا اسپانیا در تحلیلی به مشکلاتی که این مربی در تیم جدیدش دارد اشاره کرده است.

نتایج بد
اولین بازی رسمی تیم با هدایت او سوپرکاپ اروپا بود. این کار را برایش سخت کرد. چون او در اولین بازی باید برای یک عنوان آن هم در دربی می‌جنگید. اما شکست خورد و بازی را از دست داد. آغاز کار با یک ناکامی بود و سرزنش‌ها از آن به بعد و با ادامه نتایج نامطلوب آغاز شد.

مشکل دروازه‌بانی
رئال دروازه‌بان سرشناس چلسی را به خدمت گرفت و این سوال برای همه پیش آمد که با حضور دو دروازه‌بان بزرگ یعنی کیلور ناواس و تایبوت کورتوا تصمیم لوپتگی بازی دادن به کدام یک خواهد بود. او به هرکدام بازی می‌داد اگر تیم نتیجه نمی‌گرفت مطمئنا هواداران فکر می‌کردند شاید بهتر بود به دیگری بازی می‌داد.

جو تیم
به نظر در رختکن این تیم مشکلاتی وجود دارد و گفته می‌شود برخی بازیکنان با او در رختکن رابطه خوبی ندارند. همچنین برخی بازیکنان نظریه‌ها و ایده‌های او را قبول ندارند، برای مثال یکی از کارهای اشتباه او را تصمیم برای بازی ندادن به سرخیو راموس در دیدار با زسکا مسکو می‌دانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *