دوشنبه , ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

لیتوانی به دنبال برگزاری جام جهانی فوتسال با حضور تماشاگران


به گزارش “ورزش تایمز”، مسابقات جام جهانی فوتسال، از شهریور به میزبانی کشور لیتوانی برگزار می‌شود. فدراسیون فوتبال لیتوانی در تلاش است تا این مسابقات را که به دلیل شیوع ویروس کرونا یک سال به تعویق افتاده بود را با حضور تماشاگران برگزار کند.

«ادگاراس استانکویسیوس» دبیر کل فدراسیون فوتبال لیتوانی در این خصوص به سایت «پشن فوتسال» آرژانتین گفت: در حال حاضر وضعیت کرونا را بسیار دقیق رصد می‌کنیم و اواخر ماه جولای (حدود سه هفته دیگر) تصمیم نهایی را در مورد حضور تماشاگران در سالن‌های جام جهانی می‌گیریم.

وی افزود: از آنجا که این یک رویداد بزرگ برای لیتوانی است، امیدواریم که تماشاگران را در سالن‌ها داشته باشیم. با توجه به وضعیت فعلی کرونا، انتظار داریم جام جهانی با حداقل ۵۰ درصد از ظرفیت تماشاگران برگزار شود.

دبیر کل فدراسیون فوتبال لیتوانی در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال حضور تماشاگران خارجی در جام جهانی، تاکید کرد: وضعیت کشور بسیار بهتر است ولی نمی‌دانیم در پاییز (زمان برگزاری جام جهانی) شرایط چگونه خواهد بود. امیدواریم که وضعیت همچنان رو به بهبود باشد. محدودیت‌های سفر بسته به کشور و مناطق مختلف دنیا، متفاوت است.

ادگاراس در پایان گفت: بیشتر کارهای مربوط به میزبانی جام جهانی انجام شده است و ما در حال کار روی جزئیات هستیم. نمایندگان فیفا از سالن‌ها بازدید و سایر جنبه‌های مهم را نهایی کردند. در حال کار روی پروتکل‌های بهداشتی هستیم که به ما امکان می‌دهد جام جهانی را با ایمنی سازماندهی کنیم.

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی فوتسال ایران یکی از ۲۴ تیم حاضر در جام جهانی فوتسال است. ایران در این مسابقات با آرژانتین، صربستان و آمریکا همگروه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *