جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹

سکوت «رونالدو» معنی خاصی دارد/ منتظر درخشش کریس باشید


به گزارش “ورزش تایمز”، کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید، بعد از بازی تیمش مقابل تیم فوتبال آپوئل نیکوزیا خطاب به خبرنگاران گفت «من یک چیز می‎گویم و شما چیز دیگری می‏نویسید». این یعنی او قرار است برای مدتی زندگی آرامی داشته و از صحبت کردن با رسانه‎ها به دور باشد.

احتمالا اصلی‎ترین دلیل ناراحتی ستاره پرتغالی به خاطر انتقاداتی بوده که اخیرا از او و هم‎تیمی‎هایش در پی کسب نتایج ضعیف این تیم شده است. در نتیجه سعی کرده با این گفته به همه و از جمله سران باشگاه بفهماند که باید ساکت بود.

رونالدو یک بار دیگر هم تصمیم گرفته بود که رسانه‌ها را تحریم کند و تا آخر فصل هم مصاحبه‎ای نکرد، اما تاریخی برای خاتمه دادن به این شرایط را ذکر نکرده بود. حتی بارها اعلام کرده که دوست ندارد به مراسمی برود که در جهت تبلیغات برگزار می‎شوند.

هرچند ستاره پرتغالی هنوز از حمایت سران برنابئو مطمئن و راضی است. او می‎داند که سران باشگاه به بازیکنان تیم و خواسته‎هایشان اهمیت می‌‎دهند. شاید همان زمانی که رونالدو تصمیم گرفت به تحریم رسانه‌ها پایان دهد، زمانی بود که پی به این حمایت برده بود.

البته که آن سکوت برایش بد هم نشده بود و باعث شد بیشتر تمرکزش را روی بازی‌های تیم باشگاهی و ملی‎اش بگذارد. این بار به نظر سکوت رونالدو دوباره معنی‌دار است. شاید قرار است به سکوت تا زمانی ادامه دهد که به روزهای اوج بازگردد و دوباره قدرت گلزنی سابق را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *