دوشنبه , ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

زانتی: فشار قهرمانی روی مسی بیشتر از هر زمان دیگر است


به گزارش “ورزش تایمز”، مدافع سابق تیم ملی آرژانتین و تیم فوتبال اینترمیلان معتقد است فشارها برای کسب عنوان قهرمانی روی لیونل مسی از هر زمان دیگری بیشتر است.

تیم آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۴ به فینال رسید اما با نتیجه یک بر صفر مقابل آلمان ها شکست خورد و از رسیدن به جام باز ماند.

مسی که این ماه وارد سی و یک سالگی می شود تمامی افتخارات باشگاهی را به دست آورده، اما در سطح ملی تنها موفق به کسب مدال طلای المپیک در سال ۲۰۰۸ شده است.

خاویر زانتی در مصاحبه با مدیاست گفت: فشار خیلی زیادی روی مسی است، اما نه فقط در این رقابت ها بلکه در گذشته نیز چنین چیزی وجود داشته. همه انتظارات زیادی دارند و آرژانتین می تواند قهرمان جام شود، اما کار خیلی سختی خواهد بود زیرا تیم های دیگری نیز هستند که ترکیب خیلی خوبی دارند.

مدافع سابق تیم ملی آرژانتین ادامه داد: دو شکست پشت سر هم در فینال کوپا آمریکا و شکست در فینال جام جهانی فشار ها در این جام را بسیار بالا برده و رسانه ها هم انتظار زیادی از آرژانتین دارند. هیجان و روحیه زیادی برای بازی های جام جهانی در آرژانتین وجود دارد و ما امیدواریم تا پایان در این رقابت باقی بمانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *