شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

رئال مادرید در بحران


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال رئال مادرید که حالا حدود ۷ ساعت است گلی نزده، بعد از شکست یک بر صفر مقابل آلاوس در دیداری اخیرش در لیگ ویران شده است. این که این تیم با بارسلونا هم‌امتیاز است بهانه‌ای بیش نیست، مخصوصا بعد از آخرین شکستشان و عملکردی که به نمایش گذاشتند.

مواردی که باعث پیروزی در یک بازی فوتبال می‌شوند سرعت در بازی، توانایی بازیکنان در به مقصد رساندن پاس‌هایشان و البته استفاده از موقعیت‌های گلزنی هستند. اما تیم خوان لوپتگی به جز ۱۵ دقیقه اول بازی مقابل ‌آلاوس نشان داد که هیچ برنامه‌ای برای بازی کردن و بردن ندارد.

این تیم‌ حتی نشانه‌هایی از آن ندارد که قرار است اوضاع را تغییر دهد و به همین دلیل شاید بهترین خبر برای سفیدپوشان این باشد که آن‌ها هفته آینده بازی‌ ندارند و می‌توانند دو هفته استراحت کنند.

این تیم به شرایطی رسیده که دیگر کمتر کسی می‌تواند بگوید جدایی کریستیانو رونالدو تاثیری در روند بازی و عملکرد و نتایجش نداشته است. آلاوس به ندرت توانسته بود در تاریخ دیداری مقابل این تیم پرستاره داشته باشد که در آن بازیکنانش انقدر آرامش خاطر داشته باشند. رئالی‌ها حتی خوب نمی‌دویدند و بیشترشان در زمین بازی در حال راه رفتن و قدم زدن بودند. لوپتگی هم این را دیده و می‌داند و بارها با روش‌های مختلف سعی کرده به تیمش انگیزه بدهد، اما هنوز نتیجه‌ای نگرفته است. برعکس این طرز فکر در بازیکنان ایجاد شده که برایشان نباید مهم باشد که چه اتفاقی می‌افتد.

هواداران فریاد می‌زدند کریم بنزما از زمین بازی بیرون آورده شود، اما این کار هم انجام شد و بهبودی در وضعیت و شرایط رئال حاصل نشد. به جای او ماریانو وارد زمین شد و ثابت کرد مشکل بنزما نیست، بلکه مشکل رئال، تیمی است.

در نهایت این لوپتگی است که زیر فشار رفته و البته هنوز فرصت باقی است تا این شرایط را درست کند، هرچند که نمی‌تواند از شایعات و اخباری که درباره او و تیمش می‌نویسند دوری کند.

واقعیت این است که رئال مادرید در بحران است و سران و کادر فنی این تیم باید هرچه سریع‌تر برای خروج از این شرایط تدبیری بیندیشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *