پنجشنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

دلیل تاخیر در تمدید قرارداد «مسی» با بارسلونا اعلام شد


به گزارش “ورزش تایمز”، لیونل مسی، ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا بالاخره قراردادش را با این تیم تمدید کرد. قرارداد جدید او تا سال ۲۰۲۱ اعتبار دارد و رقم فسخ آن هم ۷۰۰ میلیون یورو است. در نتیجه تمدید قرارداد او به شایعاتی که درباره این بازیکن وجود داشت پایان داده شد. پیش از این می‎گفتند مسی احتمالا در تابستان از بارسا جدا خواهد شد و تیم‌های متفاوتی را به او نسبت می‎دادند.

اما دلیل این که تمدید قرارداد مسی به تاخیر افتاد چیست؟ گفته می‎شود او در ماه جولای توافق کرد که قراردادش را با بارسلونا تمدید کند. اما چرا این قرارداد در انقدر دیر امضا شد؟

روزنامه اسپرت، روزنامه هواداری بارسلونا، مدعی شده این تاخیر به این دلیل بوده که دو طرف تصمیم گرفتند بعد از انتقال نیمار به پاری‎سن ژرمن در ازای ۲۲۲ میلیون یورو، با توجه به شرایط جدید ترانسفرمارکت قرارداد مسی دوباره تنظیم شود.

یکی از تغییرات اصلی که در قرارداد او صورت گرفته رقم فسخ قراردادش بوده است که از ۳۰۰ میلیون یورو به ۷۰۰ میلیون یورو افزایش پیدا کرده است و بالاخره او در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۱۷ قراردادش را با بارسا تمدید کرد.

مسی بعد از تمدید قراردادش گفت: برای تمدید قرارداد نیاز به کمی زمان داشتیم و بالاخره این کار انجام شد. خوشحالم در باشگاهی ماندم که خانه‎‌ام است. می‎خواهم تمام دوران بازی کردنم را در بارسا بگذرانم. همیشه گفته‎ام که می‎خواهم همیشه در بارسا بمانم و کارم را در این تیم به پایان ببرم. این رویای من است. می‎خواهم به جام بردن با بارسلونا ادامه دهم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *