پنجشنبه , ۲۰ خرداد ۱۴۰۰

دلداری کارشناس بحرینی بعد از باخت به ایران/«سوزا» بازی‌خوانی نکرد

به گزارش “ورزش تایمز”، «صدیق زوید» مربی و کارشناس فوتبال بحرین بعد از باخت تیم ملی این کشور مقابل ایران از هواداران بحرینی خواست که اعتمادشان را به سرمربی و بازیکنان از دست ندهند.

وی گفت: وقتی صحبت ما درباره ترکیب بحرین مقابل ایران است و سعی در سرزنش سرمربی داریم، پس باید او را در تمام مسابقاتی که از ابتدا در تیم بحرین حضور داشته، مقصر بدانیم. این سبک و روش سوزا است و نباید ارزش بازیکنان تیم ملی را دست کم بگیریم.

مربی و کارشناس فوتبال بحرین تاکید کرد: بله، بازیکنانی هستند که کمتر از حد انتظار ظاهر شدند اما نباید سوزا را به خاطر این موضوع مقصر بدانیم.


صدیق زوید

زوید با اشاره به سیستم بحرین در بازی با ایران تاکید کرد: در مورد روش بازی، مربی باید به جای سیستم ۳-۳-۴، از سیستم ۱-۳-۲-۴ استفاده می‌کرد. این روش به بستن خط میانی با بازیکنان محوری به جای باز کردن آن به روی بازیکنان ایران کمک می‌کرد.

کارشناس بحرینی افزود: بازی‌خوانی سوزا در بین دو نیمه درست نبود اما برعکس مربی ایران موفق شد از این روزنه استفاده کند و دو گل بزند. این باعث شد سوزا تغییراتی را ایجاد کند که خیلی دیر به نظر می‌رسید.

زوید در پایان گفت: کاری که سوزا در تیم ملی بحرین انجام داده، خوب است. این اولین باخت سوزا با بحرین در مرحله پلی آف است. باخت در دنیای فوتبال وجود دارد و اشتباه محاسباتی برای همه مربیان امکانپذیر است. این بدان معنا نیست که سوزا مربی خوبی نیست. برعکس؛ ما اعتماد زیادی به مربی، کادر فنی و همه بازیکنان داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *