شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

در دیدار با صنعت نفت یک پنالتی به سود پرسپولیس گرفته‌ نشد


به گزارش “ورزش تایمز”، فریدون اصفهانیان در حاشیه مراسم اختتامیه داوری فوتبال بانوان فیفا گفت: این دوره از نظر دانش داوری و آمادگی جسمانی در سطح بالایی برای شرکت کنندگان برگزار شد. عابد مدرس فیفا آخرین تغییرات قوانین داوری را به حاضرین در این کلاس ۵ روزه آموزش داد.

وی در ادامه بیان کرد: آنچه مسلم است داوران باید سطح آمادگی جسمانی خود را بالا ببرند. برهمین اساس مربیان آمادگی جسمانی را برای بانوان در نظر گرفته ایم تا آنها را زیر نظر بگیرند و گزارش نحوه تمرینات آنها را به کمیته داوران ارسال کنند.

عضو هیات رئیسه فدراسیون  افزود: جا دارد تشکر ویژه ای از دبیرکل فدراسیون داشته باشم که در طول دوره در کلاس حضور داشتند و همچنین  از دکتر لیلا صوفی زاده که موجب دلگرمی حاضرین در کلاس شد.  

رئیس کمیته داوران در پایان درباره قضاوت های لیگ برتر در هفته پنچم عنوان کرد: ضمن احترام به نظر کارشناس داوری باید بگوییم پس از بازبینی فیلم دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر و ارزیابی دقیق تمام صحنه های بازی، فقط در دیدار صنعت نفت آبادان و پرسپولیس داور مسابقه یک پنالتی به سود پرسپولیس اعلام نکرد و در نتیجه بازی تاثیرگذار بود وگرنه بقیه دیدارها مشکل خاصی نداشت. در کمیته داوران در تلاش هستیم که میزان اشتباهات داوری را کم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *