شنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۹

دروازه بان سوم آنتورپ جایگزین علیرضا بیرانوند می‌شود

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال آنتورپ در هفته بیستم ژوپیرلیگ بلژیک در دیداری که علیرضا بیرانوند را درون دروازه داشت برابر تیم میشلن با سه گل شکست خورد تا علیرضا بیرانوند در سومین حضورش درون دروازه این تیم، سومین باخت را تجربه کند.

بعد از این باخت، هواداران تیم فوتبال آنتورپ و بعضی از کارشناسان از عملکرد علیرضا بیرانوند در فضای مجازی انتقاد کردند.

رسانه‌های بلژیک هم هرکدام به جنبه‌هایی از اشتباهات بیرانوند در بازی با میشلن پرداخته و خبرهایی را در این ارتباط منتشر کرده‌اند.

سایت «voetbalprimeur» تیتر زده است: «بیرانوند زیر انتقادات دفن می‌شود: مداخلات جدی در راه آنتورپ». این سایت نوشت: «تیم رویال آنتورپ باید بدون ژان بوتز که مصدوم شده است، در هفته‌ها (و ماه‌های) پیش رو کارش را انجام بدهد. بنابراین علیرضا بیرانوند وارد شد. دروازه بان ایرانی شانس دیگری در آنتورپ پیدا کرد اما بازهم نتوانست قانع کننده باشد. ایوان لکو (سرمربی سابق آنتورپ) شانس‌هایی را به بیرانوند در آنتورپ داد اما وقتی دروازه بان ایرانی خوب نبود، خیلی سریع به ژان بوتز برگشت. بیرانوند در بازی با میشلن هم خوب به نظر نمی‌رسید.»

سایت «Het Laatste Nieuws» با عنوان «گاف بیرانوند» عملکرد این دروازه بان را پوشش داده و نوشته است: «در بازی با میشلن به صورت دردناکی مشخص شد که چرا ایوان لکو، به جای بیرانوند، بوتز را درون دروازه قرار می‌داد.»

«پیتر گوریس» خبرنگار سایت «Gazet van Antwerpen» یکی دیگر از کسانی است که با عملکرد بیرانوند قانع نشده است: «قرار دادن بیرانوند در زباله‌های خانگی بعد از بازی با میشلن ناجوانمردانه است اما باشگاه هم نمی‌تواند وجود یک مشکل را منکر شود؛ مشکلی که آنها به ایجادش کمک کردند.»

همچنین «SudPresse» از تغییر علیرضا بیرانوند در بازی بعدی آنتورپ خبر داد و نوشت: «سرمربی جدید آنتورپ به فکر یک مداخله جدی در تیم است. به عنوان مثال، بیرانوند دوباره خارج از ترکیب می‌رود و داور ماتیاس دروازه بان سوم جای او را می‌گیرد. ماتیاس این فصل فقط در فینال جام حذفی بازی کرد اما عملکرد خوبی داشت. از آن زمان، این دروازه بان ۲۱ ساله و کُروات به کار گرفته نشده است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *