شنبه , ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

درخواست قابل پیش‎بینی «آردا توران» از بارسلونا


به گزارش “ورزش تایمز”، آردا توران، بازیکن ترکیه‌ای تیم فوتبال بارسلونا در گفتگویی با پپ سگورا، مدیر ورزشی باشگاه، اعلام کرده قصد دارد در اولین زمان ممکن بارسلونا را ترک کند.

ملی‎پوش ترکیه‌ای در برنامه‌های ارنستو والورده، سرمربی این فصل بارسا جایی ندارد. او از ابتدای فصل و زمانی که صحبت از احتمال جدایی‎اش زیاد شده بود، گفته بود می‎خواهد بماند و برای به دست آوردن جایگاهش بجنگد، اما با گذر زمان و نزدیک شدن به جام جهانی تصمیم گرفته تیم را ترک کند و به تیم دیگر برود تا جایگاهش در تیم ملی متزلزل نباشد.

این که توران در این زمان تصمیمش را به سران باشگاه اعلام کرده نشان از این دارد که می‌‎خواهد در بازار نقل و انتقالات زمستانی و در ماه ژانویه از این تیم جدا شود.

بر اساس ادعای مطبوعات ترکیه، توران به سران باشگاه گفته با این که می‌داند بارسلونا بزرگ‎ترین باشگاه جهان است، اما از آنجایی که فرصت بازی کردن در این تیم پیدا نمی‌‎کند، معتقد است دورانش در این باشگاه به سر رسیده است.

او پیش از این پیشنهاد بازگشت به کشورش و بازی در گالاتاسرای را رد کرده بود و باید دید در ژانویه تیمی برای خرید این بازیکن اقدام خواهد کرد یا نه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *