شنبه , ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

خشم فدراسیون فوتبال عراق از تصمیم خبرساز بازیکن عراقی


به گزارش “ورزش تایمز”، اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال عراق برای بازی با هنگ کنگ و کامبوج اعلام شد. عراق ۱۸ و ۲۳ مهرماه به ترتیب به مصاف این دو تیم خواهد رفت.

اعلام اسامی عراقی ها در حالی صورت گرفته که به گفته «باسل کورکیس» مدیر تیم ملی عراق «جستن میرام» بازیکن این تیم از همراهی عراق انصراف داده است. این اقدام میرام خشم و ناراحتی مسئولان فدراسیون فوتبال و سرمربی عراق را در پی داشته است.

کورکیس گفت: از تصمیم جستن میرام شوکه هستم و تلاش کردم که او را از این تصمیم منصرف کنم. دو بازی مهم پیش رو داریم ولی او روی تصمیمش مُصر است و از من خواست که این موضوع را به فدراسیون و سرمربی تیم منتقل کنم.

مدیر تیم عراق ادامه داد: من این موضوع را به کاتانچ سرمربی تیم منتقل کردم و او ناراحت شد. کاتانچ از من خواست که یکبار دیگر با این بازیکن صحبت کنم تا از تصمیمش برگردد. من همه چیز را شفاف به مردم می گویم تا بدانند بازیکنی که از حضور در تیم ملی امتناع می کند قبلا چه بوده و هرچه دارد از تیم ملی است.

یک منبع آگاه در این ارتباط به سایت «کوره» گفت که دلیل تصمیم جستن میرام بازی حساسی است که با تیم کولومبوس در لیگ آمریکا دارد و این بازی دو روز بعد از پایان دیدار تیم ملی عراق با کامبوج است. برای همین این بازیکن تصمیم گرفته تا آن دیدار حساس را از دست ندهد و عراق را همراهی نکند.

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی فوتبال عراق در مرحله دوم مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ با ایران، کامبوج، بحرین و هنگ کنگ همگروه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *