چهارشنبه , ۶ مرداد ۱۴۰۰

تکرار تساوی در نیمه نهایی با انگلیس و دانمارک


به گزارش “ورزش تایمز”، دیدار تیم‌های ملی فوتبال انگلیس و دانمارک از ساعت ۲۳:۳۰ چهارشنبه شب در مرحله نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ برگزار شد که با تساوی یک – یک در پایان وقت قانونی بازی همراه بود.

دامسگارد (۳۰) برای دانمارک و سیمون کیائر (۳۹ – گل به خودی) برای انگلیس گلزنی کردند.

بازی با کنترل توپ سه شیرهای انگلیس شروع شد اما هرچه از زمان بازی‌گذشت دانمارکی‌ها جرأت حمله پیدا کردند تا بالاخره در دقیقه ۳۰ توانستند روی دروازه انگلیس ایجاد خطر کنند.

خطای انگلیسی‌ها پشت محوطه جریمه باعث شد تا دامسگارد یکی از زیباترین گل‌های جام را در نیمه نهایی برای دانمارک به ثمر برساند.

پس از این گل شاگردان گرت ساوت گیت حملات پر دامنه‌ای را انجام دادند که با عملکرد دیدنی کسپر اشمایکل دروازه بان دانمارک در دقیقه ۳۶ روی تک به تک با رحیم استرلینگ روبرو شدند تا نتوانند توسط او به گل برسند اما فشار سفیدپوشان انگلیس ادامه داشت تا در دقیقه ۳۹ کاپیتان دانمارک که چاره‌ای جز ضربه زدن به توپ ارسالی انگلیسی‌ها در عرض زمین نداشت باعث بازشدن دروازه تیمش شود و کار به تساوی بکشد.

نیمه دوم نیز با فوتبال مالکانه انگلیس همراه بود تا این تیم با نفوذهای کانه و استرلینگ از کناره‌ها بارها روی دروازه اشمایکل ایجاد خطر کنند.

دفاع چند لایه و پرتعداد دانمارک که هنگام از فاز دفاعی به حمله به خوبی در زمین پخش می‌شد اجاره نداد هری کین کاپیتان سه شیرها به همراه لوک شاو و استرلینگ موفق به گلزنی در ۴۵ دقیقه دوم شوند تا دو تیم به تساوی یک – یک رضایت دهند.

بنابر این دومین بازی نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ نیز همچون جدال ایتالیا و اسپانیا به وقت‌های اضافی کشیده شد.

برنده جدال انگلیس و دانمارک در فینال این رقابت‌ها با ایتالیایی بازی خواهد کرد که بامداد امروز توانست اسپانیا را در ضربات پنالتی شکست دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *