شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

تنها بازیکن غیر از «رونالدو» که قابل مقایسه با «مسی» است!


به گزارش “ورزش تایمز”، هر بازیکنی را اگر با لیونل مسی مقایسه کنید به این نتیجه می‏‌رسید که بازیکن بدی است و سخت است که از نظر موفقیت و تعداد گل‎های زده بازیکنی را در کنار مسی قرار دهیم.

اما یک بازیکن است که می‌‏توان او را با مسی مقایسه کرد و اتفاقا هم‏‌تیمی مسی هم هست، فلیپه کوتینیو. ستاره اسبق لیورپول در ۸ بازی آخر در تیم باشگاهی همان اندازه گل زده که مسی زده است، ۸ گل.

در پایان هفته ستاره برزیلی توانست در بازی مقابل آلاوس گل بزند. او در آخرین بازی فصل گذشته مقابل رئال سوسیداد هم گل زده بود و پیش از آن در بازی مقابل لوانته هت تریک کرده بود، در بازی مقابل ویارئال گل زده بود، دروازه دپورتیوو را باز کرده بود و در دیگر بازی هم در فینال جام حذفی دروازه‏‌بان سویا را مغلوب کرده بود.

در این بازی ها هم مسی توانسته ۸ گل بزند. او در اولین بازی فصل در نیوکمپ دو گل زد، پیش از آن هم مقابل ویارئال، رئال مادرید و سویا گل زده بود و مقابل دپورتیوو هم هت‏‌تریک کرده بود. در بازی فینال سوپرکاپ اسپانیا اما هیچ یک گل نزدند و گل‎های بازی را جرارد پیکه و عثمانه دمبله زدند.

والورده برای کوتینیو پستی در نظر گرفته که در آن می‌‏تواند شناور باشد و در بیشتر قسمت‏‎های زمین حضور داشته باشد. به همین دلیل او در کناره‎ها آزادانه حرکت کرده و به داخل می‌‏زند. از طرفی بعد از جدایی آندرس اینیستا او حالا گزینه‎‌های بیشتری برای بازی دارد و بیشتر در امور تهاجمی تیم شرکت می‎کند. کوتینیو در حال حاضر به خوبی در بارسلونا هماهنگ شده است و به خوبی هم متوجه شده که والورده از او چه می‎خواهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *