جمعه , ۱۳ تیر ۱۳۹۹

تداوم درخشش کاوه رضایی، گلزنی محمدی و باخت سنگین تیم عابدزاده


به گزارش “ورزش تایمز”، مسابقات فوتبال در کشورهای مختلف اروپایی شب گذشته برگزار شد. در یکی از مسابقات هفته دوازدهم لیگ پرتغال، تیم آوس با حضور مهرداد محمدی به مصاف موریرنسی رفت که این مسابقه در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ به سود موریرنسی به پایان رسید.

مهرداد محمدی در دقیقه ۶۰ از روی نقطه پنالتی برای آوس گلزنی کرد و بازی را به نتیجه تساوی ۲ – ۲ کشاند اما آوس گل سوم را دریافت کرد تا در این مسابقه بازنده شود.

در دیگر بازی این هفته از لیگ پرتغال، تیم ماریتیمو با دروازه بانی امیر عابدزاده به مصاف بنفیکا رفت و با نتیجه سنگین ۴ بر صفر شکست خورد.

در لیگ بلژیک نتایج لژیونرهای ایرانی متفاوت بود. در هفته هفدهم این رقابت ها، تیم یوپن با حضور امید ابراهیمی  به مصاف زولته وارگم رفت با یک گل شکست خورد. ابراهیمی در دقیقه ۸۳ تعویض شد. سعید عزت اللهی دیگر هافبک ایرانی یوپن در این دیدار هم فرصت بازی پیدا نکرد.

در همین رقابت ها، تیم شارلوا با درخشش بازیکنان ایرانی خود موفق شد سه امتیاز دیگر به حساب خود اضافه کند و به رده دوم جدول برسد. شارلوا شب گذشته به مصاف وسالند بورن رفت و با دو گل کاوه رضایی موفق شد در این بازی به پیروزی برسد. علی قلی زاده دیگر بازیکن ایرانی هم در ترکیب شارلوا قرار داشت و در دقیقه ۷۰ تعویض شد. کاوه رضایی هم در دقیقه ۸۷ از زمین خارج شد.

در هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس شب گذشته لیورپول برابر برایتون قرار گرفت که این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود لیورپول تمام شد. علیرضا جهانبخش مثل تمام مسابقات قبلی برایتون جایی در ترکیب و لیست این تیم نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *