چهارشنبه , ۱۲ آذر ۱۳۹۹

به خاطر «اوزیل» در بارسا دودستگی ایجاد شد!


به گزارش “ورزش تایمز”، جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا اسپانیا، اعلام کرده که باشگاه در ماه نقل و انتقالاتی ژانویه به دنبال تقویت ترکیب است. این باشگاه گزینه‌هایی دارد که ممکن است به زودی مذاکره با آن‌ها را آغاز کند. یکی از آن‌ها مسوت اوزیل از تیم فوتبال آرسنال است. مشکل اصلی اینجاست که این بازیکن مخالفانی در باشگاه دارد.

مسئولیت این انتقال به راهول سانیهی سپرده شده که با آرسنال رابطه خوبی دارد. او در لندن با مدیر برنامه‎های اوزیل دیدار کرده وئ تقریبا کار تمام شده است. حالا یکی از مدیران بارسا، پپ سگورا، باید حرف آخر را درباره این انتقال بزند و او هم باید نظر مدیر ورزشی باشگاه، روبرت فرناندز و سرمربی تیم، ارنستو والورده را بخواهد.

هیچکس به کیفیت بازی اوزیل شکی ندارد، اما برخی معتقدند این انتقال بهترین انتقال ممکن برای بارسا نیست. ۲۰ میلیون یورو باید برای بازیکنی پرداخت شود که سال آینده به پایان قراردادش می‏رسد. همچنین تردیدهایی درباره رابطه او با بازیکنان بارسا در رختکن تیم وجود دارد. او زمانی بازیکن رئال مادرید بوده و این شاید کار را سخت کند.

توافق بر سر جذب او هنوز به وجود نیامده است و برخی در باشگاه آنخل دی‌‎ماریا را گزینه‎ای مناسب‏تر می‌دانند. در واقع از زمانی که نام اوزیل مطرح شده اختلافاتی هم در باشگاه بارسا بین مدیران به وجود آمده است و باید دید در نهایت در ژانویه چه اتفاقی خواهد افتاد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *