سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

اشک‌های ستاره مصری و ابهام برای حضور در جام‌جهانی/ همه نگران صلاح


به گزارش “ورزش تایمز”، درحالی که تیم فوتبال لیورپول ۳۰ دقیقه ابتدایی دیدار برابر رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا را با برتری فنی پشت سرگذاشته بود، اما مصدومیت ستاره این تیم همه چیز را تحت تاثیر قرار داد و در نهایت منجر به شکست ۳ بر یک این تیم برابر مادریدی ها شد. 

در دقیقه ۳۰ این دیدار برخورد سرخیو راموس با محمد صلاح منجر به مصدومیت مهاجم قرمزپوشان شد و برای چند دقیقه ملت مصر را به بهت فرود برد. بازگشت صلاح به زمین امیدها را دوباره زنده کرد اما لحظاتی بعد روی زمین افتاد و درحالی که اشک می ریخت و کتفش را گرفته بود، ناچار به ترک زمین شد. 

اشک های او حکایت تلخی داشت. حکایت از شدت بالای مصدومیت و احتمالا نرسیدن به جام جهانی. مصری که با درخشش او به روسیه رسیده بودند، همراه با صلاح اشک ریختند و منتظر بودند تا خبر خوشی به آنها برسد. خبری که حکایت از رسیدن وی به جام جهانی دارد. با این حال تاکنون این خبر به آنها نرسیده است.

اتحادیه فوتبال مصر پس از این بازی اعلام کرد که صلاح ۲۵ ساله از ناحیه لیگامنت کتف دچار آسیب‌دیدیگی شده است. این اتحادیه هم اظهار نظر دقیق و درستی در مورد میزان و مدت مصدومیت صلاح نکرد. 

پزشک تیم ملی فوتبال مصر هم به نقل از پزشکان تیم لیورپول خبر داد که احتمال دارد محمد صلاح به جام جهانی برسد. با این حال او هم به طور صریح اعلام نکرد که مهاجم تیم لیورپول به جام جهانی خواهد رسید یا نه. 

از سوی دیگر سرخیو راموس که خود باعث مصدومیت محمد صلاح شد، با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در «توئیتر» نوشت: «گاهی اوقات فوتبال روی خوشش و گاهی اوقات هم روی بدش را به ما نشان می‌دهد. در نهایت همه ما همکاران حرفه‌ای هستیم. ریکاوری سریعی داشته باش، صلاح! آینده منتظر توست».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *