دوشنبه , ۳ آذر ۱۳۹۹

اخبار ضد و نقیض در مورد مشکل مغزی مارادونا/ کار به جراحی می‌کشد؟


به گزارش “ورزش تایمز”، رسانه‌های آرژانتینی صبح روز چهارشنبه را با خبری در مورد دیه گو آرماندو مارادونا آغاز کردند که البته برای هواداران و دوستداران این فوتبالیست ماندگار خبر خوبی نبود.

مارادونا که در سالهای گذشته حاشیه‌های زیادی را برای خود ایجاد کرده است به دلیل مشکل مغزی به بیمارستان منتقل شده است. هر چند مشخص نیست وی در کدام یک از بیمارستان‌ها حضور دارند اما تصاویری منتشر شده که نشان می‌دهد هواداران وی در حال دنبال کردن آمبولانسی هستند که مارادونا را به بیمارستان منتقل می‌کند.

برخی رسانه‌های آرژانتینی عنوان کرده‌اند که لخته خونی در سر این فوتبالیست سابق تیم ملی آرژانتین ایجاد شده اما مشکل خاصی نیست و پزشکان در حال بررسی شرایط برای برطرف کردن مشکل هستند.

اما چند رسانه‌ها هم خبر داده‌اند که مشکل ایجاد شده جدی است و لخته خون در سر مارادونا بزرگ است و این احتمال وجود دارد که وی تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

در حالی که هنوز از سوی فدراسیون فوتبال آرژانتینی اطلاع رسانی رسمی در این مورد صورت نگرفته اما رسانه‌ها در آخرین خبری که منتشر کرده‌اند از وخیم بودن حال وی خبر داده‌اند که نیاز دارد هر چه سریع‌تر تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *