سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

ابراهیموویچ: پوگبا در جام جهانی کنار مسی و رونالدو خواهد درخشید


به گزارش “ورزش تایمز”، زلاتان ابراهیموویچ در آستانه شروع بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به حمایت از هم تیمی سابق خود در تیم فوتبال منچستریونایتد پرداخته و او را در کناره ستاره هایی همچون مسی و رونالدو قرار داد.

پوگبای ۲۵ ساله در فصل ۲۰۱۷-۱۸ لیگ برتر انگلیس فراز و نشیب های زیادی داشت و برای همین انتقاداتی بر عملکرد او می شد.

زلاتان ابراهیموویچ معتقد است نه تنها پوگبا قابلیت حضور در ترکیب اصلی تیم ملی فرانسه را دارد، بلکه می تواند در کنار بازیکنانی مثل کیلیان امباپه برای تیم ملی کشورش بدرخشد.

بازیکن سابق تیم ملی سوئد در مصاحبه با وبسایت رسمی فیفا درباره اثرگذار ترین بازیکنان رقابت ها گفت: به نظرم پوگبا می تواند یکی از تاثیرگذار ترین بازیکنان جام جهانی باشد زیرا همه می دانند او بازیکنی سرعتی و با تکنیک است. امباپه هم می تواند چنین تاثیری داشته باشد زیرا او بازیکنی در حال تبدیل شدن به یک ستاره بزرگ است و قطعا به آن سطح خواهد رسید.

ابراهیموویچ درباره تاثیر تیمی افزود: باید یادمان باشد که فوتبال یک بازی انفرادی نیست و تیم ها مقابل هم بازی می کنند. فکر می کنم نیمار پس از مصدومیتش عطش زیادی برای بازی کردن دارد و تیمش نیز به او کمک خواهد کرد. مسی بهترین است و تیم دنباله روی اوست، رونالدو هم همینطور، باید دید چه پیش می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *