سه شنبه , ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

آمار درخشان هری کین در لیگ قهرمانان اروپا


به گزارش “ورزش تایمز”، هری کین مهاجم انگلیسی تاتنهام که چند سالی است موفق به درخشش در این تیم شده است، این فصل نیز تا به اینجا موفق به زدن ۱۷ گل در لیگ انگلیس شده است تا در رده سوم جدول گلزنان این لیگ قرار بگیرد.

اما نکته جالب درباره این ستاره جوان، مربوط به آمار وی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا است. هری کین در ۱۷ مسابقه‌ای که در این مسابقات برگزار کرده است موفق به زدن ۱۴ گل و دادن ۳ پاس گل شده است.

آمار هری کین زمانی ارزشمند می‌شود که نگاهی به آمار مسی و رونالدو در این لیگ بیندازیم. لیونل مسی در ۱۳۱ بازی موفق به زدن ۱۰۸ گل شده است و کریس رونالدو نیز در ۱۶۰ بازی ۱۲۴ گل به ثمر رسانده است. پیش بینی می‌شود در صورت تداوم درخشش این مهاجم ۲۵ ساله رکورد لیونل مسی و کریستیانو رونالدو توسط وی شکسته شود که البته این موضوع شاید با حضور در تیمی مانند تاتنهام که هر سال برای کسب سهمیه می جنگد، سخت باشد و شاید نیاز به حضور این ستاره در تیمی مدعی مانند رئال مادرید است.

تاتنهام امشب در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه خانگی خود به مصاف منچسترسیتی می‌رود و امیدوار است تا با درخشش ستاره‌های خود از جمله هری کین و دله علی موفق به عبور از این مرحله و حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *