پنجشنبه , ۲۵ بهمن ۱۳۹۷

آقاعلی‌نژاد: به دنبال توسعه فعالیت‌های علمی ورزش در دهه سوم حیات پژوهشگاه هستیم

مراسم بیستمین سالگرد تأسیس پژوهشگاه علوم ورزشی با حضور پیشکسوتان، استادان، پژوهشگران، ورزشکاران و علاقه‌مندان به ورزش شهریورماه در تهران برگزار می‌شود.

حمید آقاعلی‌نژاد، معاون فرهنگی و اجتماعی پژوهشگاه در این‌ باره به “ورزش تایمز” گفت: دو دهه از شروع فعالیت پژوهشگاه علوم ورزشی به عنوان مرجع اصلی پژوهش در علوم ورزشی می‌گذرد و این مراسم در واقع ارائه گزارشی از دستاوردهای علمی پژوهشی و فن‌آورانه در طول این دو دهه است.

او افزود: در این مسیر پژوهشگاه با فراز و نشیب‌هایی روبه‌رو بوده که توانسته بر بسیاری از این نشیب‌ها غلبه کند و سال به سال با کسب موفقیت‌های بیش‌تر در جهت توسعه علمی ورزش کشور قدم بردارد.

معاون فرهنگی و اجتماعی پژوهشگاه اظهار کرد: با برگزاری این مراسم در تلاش هستیم موفقیت‌های به‌دست آمده را با حضور خانواده بزرگ علوم ورزشی به ویژه آن‌هایی که در این موفقیت‌ها سهمی داشته‌اند گرامی بداریم و در همین راستا از تمامی رییسان، معاونان و مدیران پیشین پژوهشگاه برای حضور در این جشن دعوت به‌عمل‌ آمده است.

آقاعلی‌نژاد با بیان این که جشن بیستمین سالگرد تأسیس پژوهشگاه سرآغازی است بر توسعه فعالیت‌های علمی در حوزه علوم ورزشی در دهه سوم حیات پژوهشگاه گفت: بدیهی است حرکت در مسیر موفقیت نیازمند همکاری تمامی اساتید، پژوهشگران، دانشمندان و اهالی ورزش کشور با پژوهشگاه علوم ورزشی است.
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *